До шкільної їдальні завезли фрукти...апельсини становили 3/5,мандарини 9/17остачі,банани решту 16

кг...скільки всього кг фруктів завезли?

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.

Ответ: 85 кг

Пошаговое объяснение:

всего завезли 1 целое, тогда мандарин + банан = 1 -3/5 = 2/5(вычли количество апельсин)

2/5 * 9 /17 = 18/85 - мандарин

2/5 - 18 / 85 = 34/85 - 18/85 = 16/85 - бананы

16 :  16 / 85 = 16 * 85/16 = 85 кг всего