Квадрат зі стороною 8 см і прямокутник шириною 4 см мають однакові площі,Обчисли периметр

прямокутника

Ответы на вопрос

Отвечает Гринченко Екатерина.

1) \ 8\cdot 8 = 64 (см²) — площа квадрата, рівновелика з площею прямокутника

2) \ 64 : 4 = 16 (см) — довжина прямокутника

3) \ 4 +4 + 16 + 16 = 40 (см) — периметр прямокутника

Відповідь: 40 см.

Отвечает Михальчик Никита.

Ответ:

40 см

Пошаговое объяснение:

b - длина прямоугольника, см.

8²=4b

b=64/4=16

Периметр прямоугольника:

P=2(4+16)=2·20=40 см