Обчислити площі чотирикутників і порівняти їх. Росташувати площі прямокутників у порядку зростання.

Квадрат із стороною 6см та прямокутник з шириною 5 см і з довжиною ,у три рази більшою за шириною.?? Допоможіть будь ласка. Дякую.

Ответы на вопрос

Отвечает Артеменко Ярослав.

Ответ: площа квадрата - 24 см

площа прямокутника- 40 см

у квадрата всі сторони рівні, тому 6*4= 24 см - це площа квадрата

у прямокутника 2 сторони по 5 см і дві по 5*3. 5*2+(5*3)*2= 10+15*2=10+30=40 см