Відношення площ двох квадратів = 5.Знайдіть відношення їх периметрів


Ответы на вопрос

Отвечает Искалиева Алина.

Ответ:

Пошаговое объяснение:S2/S1=a2^2/a1^2=5

a2/a1=√5

P2/P1=4a2/4a1=√5