Відношення сторін двох квадратів дорівнює 6. Яким буде відношення площ даних квадратів?​


Ответы на вопрос

Отвечает Капитанов Саша.

Відповідь:

36

Покрокове пояснення:

Позначимо сторону одного квпдрата - а; сторону другого квадрата - в. Відношення їх сторін буде мати вигляд:

а/в = 6

Площа квадрата дорівнює квадрату його сторони.

Площа першого квадрата становить:

а^2; площа другого квадрата - в^2.

Відношення площ цих квадратів буде мати вигляд:

а^2 / в^2 = а•а / в•в = а/в • а/в = 6•6 = 36.

Отже, відношення площ даних квадратів дорівнює 36.