Знайдіть значення а, при якому графікy=-x-а проходить через точку М (-12; 2). пожалуйста​


Ответы на вопрос

Отвечает Назаров Олег.

графік

y=-x-а проходить через точку М (-12; 2)

2 = -(-12) -а

2 = 12-а

2-12 = -а

-10 = -а

а = 10

Відповідь: значення а = 10.