Маса гарбуза 12 кг.Від гарбуза відрізали 1/3 частину і зробили сік,а з 1/4 його решти зварили

кашу.Скільки кілограмів гарбуза витратили на кашу?

Ответы на вопрос

Отвечает Дудинская Марьяна.

Ответ:

2 кг

Пошаговое объяснение:

12:3=4 (кг) витратили на сік

12-4=8 (кг) залишилося

8:4=2 (кг) витратили на кашу