Скласти рівняння до задачі: Пішохід пройшов за 45 хв таку відстань, яку велосипедист долає за 15

хв. Знайти швидкість кожного з них, якщо швидкість велосипедиста на 10 м/хв більша за швидкість пішохода

Ответы на вопрос

Отвечает Кулмаханов Арсен.

Ответ:

пусть х м/мин -скорость пешехода, тогда (х+10) м/мин велосипедиста, и по условию 45*х=15*(х+10) -уравнение

45х-15х=150, х=5 м/мин -пешеxода, 5+10=15 м/мин -велосипедиста

Отвечает Бурлаков Александр.

Ответ:

Вроді би так)))))))За почєрк сопі