Пішохід пройшов за 4 год таку відстань,яку велосипедист долає за 2 год.Знайдить швидкість кожного з

них,якщо швидкість велосипедиста на 6км/год більша за швидкість пішохода

Ответы на вопрос

Отвечает Воробьёва Катюша.
Х - скорость велосипедиста
х-8 - скорость туриста
6(х-8)=2х
6х-48=2х
6х-2х=48
4х=48
х=48:4
х=12 (км/ч)
12-8=4 (км/ч)
Ответ: скорость велосипедиста 12 км/ч, скорость пешехода 4 км/ч