Пішохід пройшов за 4 год таку відстань,яку велосипедист долає за 2 год.Знайдить швидкість кожного з

них,якщо швидкість велосипедиста на 6км/год більша за швидкість пішохода

Ответы на вопрос

Отвечает Воронова Екатерина.
Х - скорость пешехода
х+6 - скорость велосипедиста
4х=2(х+6)
4х=2х+12
4х-2х=12
2х=12
х=12:2
х=6 (км/ч)
6+6=12 (км/ч)
Ответ: скорость пешехода 6 км/ч, а велосипедиста 12 км/ч