Пішохід пройшов за 4 год таку відстань, яку велосипедист долає за 2 год. Знайдіть швидкість кожного

з них, якщо швидкість велосипедиста на 6 км/год більша за швидкість пішохода.

Ответы на вопрос

Отвечает Дурнев Кирилл.

Пусть х км/ч - скорость пешехода, тогда (х + 6) км/ч - скорость велосипедиста. Уравнение:

х · 4 = (х + 6) · 2

4х = 2х + 12

4х - 2х = 12

2х = 12

х = 12 : 2

х = 6 (км/ч) - скорость пешехода

6 + 6 = 12 (км/ч) - скорость велосипедиста

Вiдповiдь: 6 км/год i 12 км/год.