Знайдіть число протилежне кореню рівняння -(х+4,3)+6,1=-7,9


Ответы на вопрос

Отвечает Рудовская Елена.

-(х + 4,3) + 6,1 = -7,9

-х - 4,3 + 6,1 = -7,9

-х + 1,8 = -7,9

-х = -7,9 - 1,8

-х = -9,7

х = 9,7

Вiдповiдь: (-9,7) - число, протилежне кореню рiвняння.