Теплохід ішов 4 год за течією і 3 год проти течії. Скільки кілометрів пройшов теплохід за весь час,

якщо його власна швидкість 42км/год а швидкість течії 2,5км/год? Дуже треба

Ответы на вопрос

Отвечает Стецьків Руслан.

Ответ:

296,5 км

Пошаговое объяснение:

Швидкість

За течією: 42+2,5=44,5 км/год

Проти: 42-2,5=39,5 км/год

Пройшов

За течією: 44,5*4=178 км

Проти: 39,5*3=118,5 км

Разом пройшов: 178+118,5=296,5 км