Теплохід йшов 4 год за течею і 3 год проти течії, скільки кілометрів пройшов теплохід за весь цей

час? Якщо його власна швидкість 42км/год а швидкість течії 2.5км/год. хелп плз

Ответы на вопрос

Отвечает Князева Екатерина.

Ответ:

296.5

Пошаговое объяснение:

42+2.5=44.5

44.5*4=178км

42-2.5=39.5

39.5*3=118.5км

178+118.5=296.5