Довжина доріжки зльоту літака 450 м. Яка швидкість літака при зльоті, якщо він рухається

рівноприскорено і злітає через 10 секунд після старту? (відповідь дати числом).​

Ответы на вопрос

Отвечает Темиркулов Абдылас.

Это физика, а не математика...

V=a*t;

L=(a*t^2)/2;

a=2L/t^2;

a=900/100=9 (м/с^2).

V=9*10=90 (м/с)

V=90 м/с.