Середнє арифметичне двох чисел дорівнює 10. Знайди ці числа, якщо одне з них на 6 більше за інше.


Ответы на вопрос

Отвечает Мясникова Кристина.

Ответ:1)8; 2)2.

Пошаговое объяснение:(х+6+х)/2=10

(2х+6)/2=10

(2х+6)2=10/2

х+3=5

х=2