На пошту привезли 16 посилок масою 3 кг кожна i кiлька посилок масою 7 кг кожна. Маса всiх посилок

була 76кг. Скiльки привезли посилок масою 7 кг?

Ответы на вопрос

Отвечает Зубова Iнна.

Відповідь:

4

Покрокове пояснення:

16×3=48 кг важать 16 посилок

76-48=28 кг важить та кількість посилок масою 7 кг

28÷7=4 посилки масою 7 кг