Моторний човен проплив 46,68 км за течією річки і 49,7 км проти течії. Скільки часу витратив

човен на весь шлях, якщо його власна швидкість дорівнює 37,2 км/год , а швидкість течії 1,7 км/год?

Ответы на вопрос

Отвечает Dyhlin Artem.

Ответ:

2,6 годин.

Пошаговое объяснение:

37,2+1,7=38,9 (км/год) швидкість катера за течією

37,2-1,7=35,5 (км/год) швидкість проти течії

46,68/38,9 + 49,7/35,5 = 1,2 + 1,4 = 2,6 (год) був у дорозі катер.

Нажми, чтобы рассказать другим, насколько ответ полезен

5,0

Пошаговое объяснение: