одне з додатних чисел у 5 разів більше від другого , а їх різниця дорівнює 28.Знайти ці числа Яке з

рівнянь відповідає умові задачі якщо друге число позначено через х (виконати до 27.04.20 9:00

Ответы на вопрос

Отвечает Глазков Данил.

Відповідь:

Рівняння 5х-х=28

Покрокове пояснення:

1 число - 5х

2 число - х

Різниця чисел - 28

Рівняння:

5х-х=28

4х=28

х=28:4

х=7 - друге число

5х=5*7=35 - перше число