ціну на товари які коштували 800 грн зхменшили 10% а потім нову ціну збільшили на 20% знайти ціну

товарів після двох переоцінок

Ответы на вопрос

Отвечает Соколова Алиса.

Ответ:

1) 800*0,10=80(грн) -скидка в первый раз

2) 800-80=720(грн)-цена после скидки

3) 720*0,2=144(грн)-наценка

4) 720+144=864(грн)-итоговая цена

Ответ: 864грн