Розв'язати задачу У першому мішку в 2 рази більше картоплі,ніж у другому. Якщо з першого мішка

перекласти в другий 10 кг, то кількість картоплі в мішках стане однаковою.​

Ответы на вопрос

Отвечает Майер Снежана.

Відповідь: 40 кг у першому мішку, 20 кг - у другому.

Покрокове пояснення:

1) Нехай у другому мішку х кг картоплі. Тоду у першому 2х кг.

Якщо з першого перекласти 10 кг у другий, то у першому мішку стане (2х-10) кг, а у другому - (х+10) кг.Так, як кількість стане однаковою, то складемо рівняння:

2х-10=х+10

2х-х=10+10

х=20 (кг) - у другому мішку

2) 2*20=40 (кг) - у першому мішку.