У першому мішку в 3 рази більше цукру ,ніж у другому.Якщо з першого мішка пересипати в другий 8

кг,то кількість цукру в мішках стане однаковою.Скільки кілограмів цукру було в першому мішку?

Ответы на вопрос

Отвечает Тыщенко Алёна.
Х - цукор у 2 мішку
3х - цукор у 1 мішку
3х-8=х+8
2х=16
х=16/2=8 кг  цукру у 2 мішку
8х3=24 кг цукру у 1 мішку