У першому мішку в 3 рази більше цукру , ніж у другому .Якщо з першого мішка пересипати в другий 8

кг , то кількість цукру в мішках стане однаковою . Скільки кілограмів цукру було в кожному

Ответы на вопрос

Отвечает Достоевский Алексей.

Ответ:

24 кг та 8 кг.

Пошаговое объяснение:

Нехай в другому мішку спочатку було - х кг, тоді в першому-3х. Складемо рівняння:

3х-8= х+8

3х-х= 8+8

2х= 16

Х= 8 кг - було спочатку в другому мішку

8*3= 24 кг- було спочатку в першому мішку