Два автобуси виїхали з міста Одночасно і в різних напрямках. Швидкість першого автобуса на 10

км/год Менша від швидкості другого. Знайдіть швидкість двох автобусів, якщо через дві години відстань між ними буде становити 220км.

Ответы на вопрос

Отвечает Иванова Анечка.

Ответ:

Нехай швидкість одного х км,тожі іншого х+10

2х+2(х+10)=220

4х+20=220

4х=200

х=50,швидкість першого автобуса

50+10=60,швидкість другого автобуса

Відповідь:50;60.