Два автобуси виїхали із міста одночасно і в протилежних напрямках. Швидкість першого автобуса на 10

км/год менша від швидкості другого. Знайдіть швидкість кожного автобуса, якщо через дві год відстань між ними буде становити 220км.

Ответы на вопрос

Отвечает Когтев Максим.
S = 220 (км) - расстояние
t = 2 (ч) - время 
х (км/ч) - скорость первого автобуса
х + 10 (км/ч) - скорость второго автобуса
v = х + х + 10 = 2х + 10 (км/ч) - скорость удаления
s = v * t - формула пути
----------------------------------
(2х + 10) * 2 = 220 
4х + 20 = 220
4х = 220 - 20
4х = 200
х = 200 : 4
х = 50 (км/ч) - скорость первого автобуса
50 + 10 = 60 (км/ч) - скорость второго автобуса
Ответ: 50 км/ч и 60 км/ч.