Одна сторона трикутника в 3 рази мена від другої і на 2,3 дм. менша від 3. Знайдіть сторони

трикутника, якщо його периметр дорівнює 10,8 дм. (З УМОВОЮ)

Ответы на вопрос

Отвечает Шилов Андрей.
Р = 10,8 дм
1 сторона - х дм
2 сторона- 3х дм
3 сторона- (х+2,3) дм

х + 3х +(х+2,3) = 10,8
5х = 10,8 - 2,3
5х = 8,5
х = 8,5 : 5
х = 1,7 дм - 1 сторона
3х = 1,7 * 3 = 5,1 дм - 2 сторона
(х + 2,3) = 1,7 + 2,3 = 4 дм - 3 сторона
Р = 1,7 + 5,1 + 4 = 10,8 дм