На першій полиці було у 4 рази більше книжок, ніж на другій. Коли з першої полиці забрали 14

книг, а на другу поклали 10, то на обох полицях стало порівно книжок. Скільки книжок було на кожній полиці спочатку? (Пожалуйста братишки )

Ответы на вопрос

Отвечает Васин Вася.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

На другій полиці було: x книжок

На пешій полиці було у 4 рази більше: 4х книжок

Коли з першої  полиці забрали 14 книг (4x - 14), а на другу поклали 10 (x+10), то на обох полицях стало порівно:

4x-14=x+10

4x-x=14+10

3x=24

x=24/3

x=8

На другій полиці було: 8 книжок

На пешій полиці було у 4 рази більше: 8*4 =32 книжки