Хлопчик прочитав 4/13 книжки, що становить 60 ст. Скільки вмього сторінок в книжці?​


Ответы на вопрос

Отвечает Алексеенко Артём.

4/13  -  60 ст.,

  1     -      х,

х = 60 : 4/13,

х = 60 * 13/4,

х = 15 * 13,

х = 195 ст. - всього  

Отвечает Тулегенов Диас.

Ответ:

195 ст

Пошаговое объяснение:

4/13 - 60 ст

13/13 - ?

60/4 * 13 = 195 ст