знайдіть площу трикутника одна зі сторін якого дорівнює 8 см а висота що проведена до цієї сторони

5 см допоможіть розв'язати цю задачу

Ответы на вопрос

Отвечает Киселёв Павел.

Ответ:

20 см²

Пошаговое объяснение:


Отвечает Смирнова Катя.

Ответ:

20 см² площадь треугольника

Пошаговое объяснение:

S=\frac{1}{2}*8*5=4*5=20