Середнє арифметичне трьох чисел-12. Знайди ці числа, якщо перше число в 2,5 разів більше третього,

а друге в 1,5 рази(-ів) більше третього.​

Ответы на вопрос

Отвечает Санина Лиза.

Ответ:

х-тре.число

2.5х-перш.ч

1.5х-друг.ч

(х+2.5х+1.5х)/3=12

5х/3=12

5х=12*3

х=36/5

х=7.2-трет.ч

2.5*7.2=18-пер.ч

1.5*7.2=10.8-друг.ч

(7.2+18+10.8)/3=12

Пошаговое объяснение: