СРОЧНО Теплохід пройшов 4 год за течією річки та 3 год проти течії.Шлях, який пройшов теплохід за

течією, на 48 км більший зашлях, пройдений ним проти течії. Знайдіть швидкість тепло-хода в стоячій воді, якщо швидкість течії дорівнює 2,5 км/год.​

Ответы на вопрос

Отвечает Адамов Максим.

Ответ:

30,5 км/ч

Пошаговое объяснение:

x - скорость теплохода, км/ч.

4(x+2,5)-3(x-2,5)=48

4x+10-3x+7,5=48

x=48-17,5=30,5 км/ч - скорость теплохода.