У михайлика 48 наклейок а його сестри Наталі 40 наклейок менше. У скільки разів наклейок у Наталі

ніж у Михайлика

Ответы на вопрос

Отвечает Сорокина Арина.

Ответ:

в 6 раз

Пошаговое объяснение:

48-40=8 наклеек у сестри

48/8=6 - во сколько раз менше наклейок