Порівняй задачі й розв'яжи їх. У хлопчика 7 наклейок із зображенням машинок, а із зображенням

тварин - на 5 наклейок більше. Скільки у хлопчика наклейок із зображенням тварин? У хлопчика 7 наклейок із зображенням машинок, а із зображенням тварин - на 5 наклейок більше. Скільки всього наклейок у хлопчика?

Ответы на вопрос

Отвечает Яковлева Евгения.

 7+5=12 (н.)
Ответ: 12 наклеек у мальчика с изображением животных.
7+5+5=17 (н.)
Ответ: всего у мальчика 17 наклеек.