З двох міст, відстань між якими 56 км, одночасно вирушили назустріч один одному два велосепидисти і

зустрілись через 2 години. знайти швидкість обох, якщо другий за 3 год проїзджаєна 18 км більше ніж перший за 2 год ПЖ ПОМОГИТЕ ПЖ ПЖ ПЖ ПЖ

Ответы на вопрос

Отвечает Дятел Маргарита.

Ответ:

х=14,8 скорость первого

у=13,2 скорость второго

Пошаговое объяснение:

Скорость первого Х км/час  

Скорость второго y км/час  

Система уравнений

/2х+2у=56

\3х-2у=18

5х=74

74:5=14,8

х=14,8 скорость первого

2*14,8+2у=56

29,6+2у=56

2у=56-29,6=26,4

2у=26,4

26,4:2=13,2

у=13,2 скорость второго