Середнє арифметичне деяких 2014 чисел дорівнює 2,5 , а середнє арифметичне цих 2014 чисел і числа х

дорівнює 2,6. Знайдіть х 80 БАЛІВ ДАЮ!!!!ПОМОЖІТЬ БУДЬ ЛАСКАСРОЧНО!!!!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Халонен Кристина.

Ответ:

1)12,3*2=24,6 сумма чисел

2)24,6-15,2=9,4 второе число

============

2 способ

=============

пусть второе число х

составим уравнение

х+15,2=12,3*2

х+15,2=24,6

х=24,6-15,2

х=9,4 второе число

Пошаговое объяснение:

НЕ ЗНАЮ