Човен пливе за течією 3 години, а проти течії 2 години. Власна швидкість човна 3,8 км/год, а

швидкість течії 2 км/год. Який шлях пройшов човен за весь час??? Помогите ПОЖАЛУЙСТА

Ответы на вопрос

Отвечает Крылова Мария.

Ответ: 21км

Пошаговое объяснение:

1) 3,8+2=5,8 (км/год) - швидкість за течією ріки.

2) 5,8×3=17,4 (км) - проплив човен за течією ріки.

3) 3,8-2=1,8 (км/год) - швидкість проти течії ріки.

4) 1,8×2=3,6 (км) - проплив човен проти течії ріки.

5) 17,4+3,6=21 (км)

Відповідь: за весь час човен проплив 21км.