Скільки грамів води треба випарувати з 1 кг 5-відсоткового розчину солі щоб концентрація солі в

новому розчині сягнула 8 відсотків? срочно

Ответы на вопрос

Отвечает Кожевникова Настя.

1 кг = 1000 г

1) Пропорция: 1000 г раствора - 100%

                         х г соли - 5%

х = 1000 · 5 : 100 = 50 г - масса соли в растворе;

2) Пропорция: х г раствора - 100%

                         50 г соли - 8%

х = 50 · 100 : 8 = 625 г - масса получившегося раствора;

3) 1000 - 625 = 375 г - столько воды надо выпарить.

Ответ: 375 г воды.