Знайдіть загальний вигляд первинних для функції f(x)=cos2x+sin3x


Ответы на вопрос

Отвечает Шнырёва Кристина.

Ответ: F(x)=1/2*sin(2*x)-1/3*cos(3*x)+C.

Пошаговое объяснение:

F(x)=∫cos(2*x)*dx+∫sin(3*x)=1/2*∫cos(2*x)*d(2*x)+1/3*∫sin(3*x)*d(3*x)=1/2*sin(2*x)-1/3*cos(3*x)+C.