скільки тон розчину треба приготувати для зовнічнього оштукатурення будинку. довжина якого 37м.

ширина-10м. а висота - 13м. Якщо на втрати розчину досить мати запас необхідний для штукатурення площі, яка дорівнює вікон і дверей? На 1м.^2 поверхні втрачено 20 кг. розчину

Ответы на вопрос

Отвечает Адамовский Никита.

Ответ: 24тн 440 кг

Пошаговое объяснение:

Знайдемо площу оштукатуреної поверхні

S=(37*2*13)+ (10*2*13)=962+260 =1222 м2

на 1 м2 площі витрачаеться 20 кг розчину, тоді на всю площу

1222*20=24440 кг = 24тн 440 кг