Робітники вкривають плиткою прямокутну стіну. За 4 години роботи їм залишилося вкрити плиткою третю

частину стіни по ширині та третю частину стіни по висоті. За який час робітники завершать роботу?

Ответы на вопрос

Отвечает Саматова Айым.

Ответ:

За 36 часов.

Пошаговое объяснение:

Длина - а за 4ч 1/3а

Ширина - в за 4ч 1/3в

Площадь покрытия за 4ч :

1) 1/3а×1/3в=1/9ав= 1/9S

За 4ч покрыта 1/9 поверх

ности стены. Чтобы покрыть

всю стену, понадобится:

2) S:1/9S=9(раз)

в 9раз больше времени.

3) 9×4=36(часов) на покрытие

всей стены.

Ответ: за 36 часов работники

завершат работу.

Отвечает Баляева Алина.

Замальованим позначено роботу, яку ще потрібно виконати, вона становить п'ять дев'ятих(5/9). Відповідно виконана робота позначена не замальованим, і становить чотири дев'ятих (4/9).

За 4 години робітники виконали 4/9 усієї роботи.

Відповідно для покриття стіни їм необхідно 9 годин.

(за 1 годину вони виконують 1 так званий квадрат роботи)