Один із робітників може виконати роботу за 2 години, а другий робітник виконує цю саму роботу за 3

години. За скільки годин виконають дану роботу ці робітники, якщо вони будуть працювати разом? Частину години перетворіть у хвилини

Ответы на вопрос

Отвечает Хомин Вова.

1)1/2+1/3=3/6+2/6=5/6

2)1÷5/6=6/5=1целая1/5