Вася хоче зробити подарунки всім близьким: мамі, татові, дідусеві, бабусі та сестрі. Мамі, бабусі

та сестрі він купив по аромасвічці, а татові та дідусю - краватки. Відомо, що краватка на 7 грн. дорожче свічки. Вася за всю покупку заплатив 39 грн. Скільки коштує подарунок для кожного члена сім'ї?"

Ответы на вопрос

Отвечает Дубина Артём.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

пусть свечка - х

тогда галстук - х+7

составим уравнение

х*3 + (х+7)*2 = 39

5х = 39-14

х=5 гр - стоит свечка для Мамі, бабусі та сестрі

5+7 = 12 гр. стоит галстук для отца и деда