Дуже срочно!!!!! Вася хоче зробити подарунки всім близьким: мамі, татові, дідусеві, бабусі та

сестрі. Мамі, бабусі та сестрі він купив по аромасвічці, а татові та дідусю - краватки. Відомо, що краватка на 7 грн. дорожче свічки. Вася за всю покупку заплатив 39 грн. Скільки коштує подарунок для кожного члена сім'ї?​

Ответы на вопрос

Отвечает Маклакова Валерия.

Ответ:

2 краватки по 7грн.

3 апомасвічки по 8,33грн.

Пошаговое объяснение:

аромасвічки - 3шт.

краватки - 2шт. (на 7 дорож.)

7+7=14грн. /2 краватки/

39-14=25грн. /3 аромасвічки/

25÷3=8,33грн. (1 аромасвічка)

7+7+8,33+8,33+8,33=39грн.