Вася хоче зробити подарунки всім близьким: мамі, татові, дідусеві, бабусі та сестрі. Мамі, бабусі

та сестрі він купив по аромасвічці, а татові та дідусю - краватки. Відомо, що краватка на 7 грн. дорожче свічки. Вася за всю покупку заплатив 39 грн. Скільки коштує подарунок для кожного члена сім'ї?

Ответы на вопрос

Отвечает Никитичева Эмилия.

Ответ:

Мама-1грн. ,бабуся-1грн. , сестра-1 грн. ,дідусь-8 грн., тато-8 грн.

Пошаговое объяснение:

3х+х+17+х+17=39

5х+34=39

5х=39-34

5х=5

х=5:5

х=1 (коштує 1 свічка, отже подарунок мами, бабусі та сестри коштує 1 грн.)

х+7= 1+7=8( коштує одна краватка, отже подарунок дідуся та тата коштує 8 грн.)