Чоловік прийшов до банку, маючи 9951 грн. Він купив 100 доларів (1 долар коштує 39,75 грн), а за

решту грошей купив євро. Скільки євро купив чоловік, якщо 1 євро коштує 41,5 грн? Умова та примері напишите пж срочно

Ответы на вопрос

Отвечает Горст Саша.

Ответ:

1) 10039,75=3975(грн) - витрачено на долари.

2) 9951-3975=5976(грн) - лишилося

3) 5976:41,5=144(евро)

Відповідь: чоловік купив 144 євро