- У першому бідоні було в 3 рази більше молока, ніж у другому. Коли з першого бідона взяли 8 л

молока, аз другого — 2 л, в обох бідонах молока стало порівну . Скількилітрів молока було в другому бідоні спочатку ?​

Ответы на вопрос

Отвечает Мельникова Анастасия.

                               Было                  Стало

1-й бидон                 3х                      3х - 8

2-й бидон                 х                        х - 2

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Уравнение:

3х - 8 = х - 2

3х - х = 8 - 2

2х = 6

х = 6 : 2

х = 3

Ответ: 3 л молока было во втором бидоне.

Проверка:

3 · 3 - 8 = 3 - 2

9 - 8 = 1

1 = 1

Отвечает Лысенко Владислав.

Ответ:

Нехай у другому бідоні спочатку було х літрів молока а в першому бідоні 3х літрів.  

Складемо рівняння:

3х-8=х-2

3х-х=8-2

2х=6

х=6:2

х=3 -кількість молока у другому бідоні спочатку

Пошаговое объяснение: