У першому бідоні було в 3 рази більше молока , ніж у другому . Коли з першого бідона взяли 8 л

молока , а з другого — 2 л , в обох бідонах молока стало порівну . Скільки літрів молока було в другому бідоні спочатку ?

Ответы на вопрос

Отвечает Тен Марк.

Ответ:

Позначимо кількість молока в другому бідоні спочатку як "х" літрів.

За умовою завдання, у першому бідоні було в 3 рази більше молока, ніж у другому. Отже, в першому бідоні було 3х літрів молока спочатку.Коли з першого бідона взяли 8 л молока, у ньому залишилося (3х - 8) л молока.

А з другого бідона взяли 2 л молока, у ньому залишилося (х - 2) л молока.

За умовою завдання, в обох бідонах молока стало порівну, тобто:

3х - 8 = х - 2Тепер розв'яжемо це рівняння:

3х - х = -2 + 8

2х = 6

х = 6 / 2

х = 3

Отже, в другому бідоні спочатку було 3 літри молока