Рома і Саша вийшли зі школи з швидкістю 50 м/хв, Коля вийшов за ними, через 6 хв, зі швидкістю 80

м/х. Через скільки хвилин Коля наздожене друзів?​

Ответы на вопрос

Отвечает Зозуля Людмила.

Ответ:

Через 5 хвилин

Пошаговое объяснение:

1)  80 - 50 = 30 м /хв (з такою швидкістю Коля наздоганяє)

2)  t = S : v = 30 : 6 = 5 хв

Отвечает Косянчук Павло.

Ответ: 10 хв

Пошаговое объяснение:

Знайдемо швидкість зближення

80 - 50 = 30 (м/хв.)

50 *6 = 300 (м) - така відстань була між хлопцями

300: 30 = 10 (хв.) -  через цей час Коля наздожене хлопців