Складіть рівняння прямої, яка проходить через точку м(5;-4) і перпендикулярна до прямої Зх- у + 16

= 0. Помогите пожалуйста)

Ответы на вопрос

Отвечает Гординяк Богдан.

A(x-x_0)+B(y-y_0)=0 — уравнение прямой, проходящей через точку с координатами (x_0;y_0) перпендикулярно прямой Ax + By + C = 0

Здесь \vec n=\{A;B\} — вектор нормали, т.е. \vec n=\{3;-1\}.

3(x-5)-(y+4)=0\\ 3x-15-y-4=0\\ 3x-y-19=0