сторона квадрата дорівнює m. Знайди периметр і площу прямокутника в якого довжина більша від

сторони квадрата на 5 одиниць а ширина менша від сторони квадрата на 7 одиниць​

Ответы на вопрос

Отвечает Мащенко Виолетта.

Відповідь:

Якщо сторона квадрата дорівнює m, то довжина прямокутника становить m+5, а ширина m-7

Периметр прямокутника = (m+5+m-7)×2=(2m-2)×2=4m-4.

Площа прямокутника = (m+5)×(m-7)=m^{2}-7m+5m-35= m^{2}-2m-35.